У Криму заявили про поповнення запасів у водосховищах


Опубликованно 14.04.2021 15:50

У Криму заявили про поповнення запасів у водосховищах

Тaнeння снігу тa дoщі пoсприяли підвищeнню рівнів вoди пeрeвaжнo кримськиx річoк північнoгo пeрeдгір'я лише возьми на 1-34 см.

Задолго. Ant. с початку весни у водосховищах анексованого Криму природного стоку накопичилося близько 48,3 млн кубометрів води. Це возьми 11,6 млн кубів більше, ніж в початок зими, повідомляє Кримське управління з гідрометеорології та моніторингу навколишнього середовища у вівторок, 2 березня.

"До самого початку весни загальний сумарний обсяг води у водосховищах, розташованих у руслах річок, склав 48,308 млн котел. м, що на 12,256 млн шестисторонник. м більше, ніж місяць тому, і для 11,636 млн куб. м більше, ніж сверху початок зими", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, приплив води в Білогірське водосховище склав близько 4,5 млн кубів, у Сімферопольське - близько 1,1 млн кубів, Щасливе - приблизно, 1,6 млн, Партизанське - 1,7 млн. Найбільше води надійшло в Чорноріченське водосховище в Севастополі - 9,5 млн кубів.

Подле цьому зазначено, що танення снігу, іноді супроводжуване випаданням дощів, сприяло підвищенню рівнів води переважно річок північного передгір'я лише получи на 1 - 34 см. Максимальні витрати води в річках Бельбек, Чорна і Коккозка короткочасно збільшувалися задолго. Ant. с 4.02-17.0 куб.м/с.

"У басейнах більшості селевих річок округів Алушта, Берш і Феодосія зберігалося пересихання", - констатували синоптики.


banner14

Категория: Крым